הוצאה לאור     |     עימוד ספר     |     עיצוב ספרים     |     הדפסת ספר     |     טל: 039-111-444

אוצרות אמת - מנהגי אלגי'ריה
מחבר ספר

הרב יוסף נקאש

מחבר הספר אוצרות אמת-מנהגי הלכה באלג'יריה וצפון אפריקה

"רציתי להמליץ על ההוצאה לאור של 'טקסט רץ'.

אחר שסיימתי כתיבת הספר שלי, חפשתי כמה הצעות מחיר לעימוד הספר והם היו במחירים הכי סבירים. אני רוצה לציין את המקצועיות שלהם ואת הסבלנות אין קץ שקשה למצוא כיום, וגם האכפתיות והפיקוח גם בבית הדפוס כדי שהספר יצא בס"ד מושלם , הכל היה מעל המצופה, החל מהעימוד, העיצוב, הכריכה, וכלה בהדפסה עצמה, העזרה להפצה ועמידה בזמנים, ממש ראוים לשבח!"

ספר דברי שלום הרב שלום כהן זצוק"ל
מחבר ספר

הרה"ג אביחי ניסים שליט"א

מנהל מכון "יבקשו מפיהו" להוצאת דברי תורתו של חכם שלום כהן זצוקללה"ה

"ברצוני בכמה מילים פשוטות [בלי הרבה צבע… את זה נשאיר לגרפיקאיות שלכם], להודות, להוקיר ולהעריך בכל הלב והמילים ששייך, על עזרתכם בהוצאת הכרך הראשון של ספר דברי שלום על מועדים.

הוצאת ספר זה היה פרויקט לא פשוט בכלל מהרבה סיבות, ולאחר הרבה הרפקתאות במשך השנה בס"ד יצא דבר לא שגרתי וממש בגדר דבר לא טבעי, והספר היה כמעט מוכן לעימוד ולדפוס בחודש תמוז.

אבל… אין ספק שהדובדבן שבקצפת והכי משמעותי זה היה הדפסת הספר בצורה טובה ומרשימה מאוד בזמן קצר מאוד שאת כל זה עשתה חברת טקסט רץ.

אין צורך לחזור על הרבה דברים מורכבים שהיה לי בשלב הזה, וביחוד בקבלת החלטות, חלקם בטח קלטתם מהפעמים שנפלט לי מפה, אך מה שברור בצורה חד משמעית שבלי המסירות הגדולה שלכם, והיוזמתיות, והדאגה והאיכפתיות לעניין, והגמישות במצב ובתנאים ובתשלומים – לא היה שייך שהיה יוצא בזמן הנצרך כפי התנאים והאמצעים שהיו בידנו!

ברור כשמש שבמקומות וחברות הוצאות לאור אחרים [כשהמניע זהו רק כסף] לא הייתי מקבל כזה שירות.

וזה בלי קשר לעיצוב והגרפיקה המדהים שממש סחף המונים לעיין בספר – והמשפחה מקבלת ללא הרף תגובות גם על החיצוניות והעימוד המרהיב ביופיו.

אין ספק שהחכם זצ"ל יעמוד לכם לזכות לכם ולבני ביתכם ולחברת טקטסט רץ בהצלחה בכל מעשה ידיכם".

ספר אורי וישעי - על פרשיות השבוע
מחבר ספר

הרב אורי גונן

מחבר הספר אורי וישעי

"פניתי לטקסט רץ בעקבות המלצה מעורך ספרים, שהמליץ על עוד עורך שהמליץ על טקסט רץ.

כשמם – כן הם. הטקסט רץ! במציאות שבה אנשים כלל לא עונים, למציאות שבה כל טלפון או הודעה שלי אל ברכה כהן המנהלת, או על אחד העובדים / העובדות, נענית מידית, מטופלת, או מוסברת בטוב טעם ודעת.

התחשיבים והתהליך הוסברו בפירוט ובצורה ברורה ותמיד – לטובת הלקוח. אפילו בחיוב הסופי, נעשה הנחה נוספת והתחשבות כספית בי, המחבר. התהליך היא זורם, מקצועי מאד, והוריד מהראש שלי את כל שלבי ההדפסה המייגעים.

מקווה לחזור אליהם שוב עם ספר נוסף, ובהחלט אמליץ עליהם בחום, לכל מחבר או מו"ל".

ספר אורי וישעי - על פרשיות השבוע
מחבר ספר

רפי ויינר

סוחר נדל"ן ומחבר רב המכר "מי הזיז את הנדל"ן שלי?"

"בשביל לגדל ילד צריך כפר שלם.

בשביל להוציא ספר צריך טקסט רץ אחד.

המקום המושלם לעימוד, גרפיקה, והוצאה לאור שפורשת חסות על כל חלקי הספר.

והכל באדיבות ובמאור פנים כביכול אינם חיים בישראל.

תודה לכם!"

קובץ בית היין חידושי תורה מרבותינו
מחבר ספר

הרב יהודה יזדי

אברך, עורך כתב העת 'בית היין'

"בטקסט רץ לא רק נותנים שירות, ב'טקסט רץ' מוציאים את הספר יחד איתך!

הוצאנו ספר תחת לו"ז צפוף בתקופת החגים אינספור תיקונים וירידה לניואנסים פרפקציוניסטיים ברמת הפסיק והנקודה, והכל תוך כדי תנועה בסבלנות ובאכפתיות מעוררת השראה, יותר מממליץ לעבוד איתם ועוד נשוב אליהם… בטוח!"

הקול ברור - שרה אסולין
הקול ברור - דיסק
מחברת ספר

שרה אסולין

מנכ"ל מרכז 'הכל בקול'

"הוצאתי לאור בטקסט רץ ספר יחודי – "הקול ברור" שדרש עיצוב מוקפד שיתאים למגוון קהלים, וישדר מקצועיות כראוי לספר לימודי, פניתי לכמה גרפיקאיות ומעצבים אולם לא הצלחתי להגיע לסקיצה שתבטא את היחודיות של הספר, הבשורה שהוא מביא, והמקצועיות שלו.

בסיעתא דשמיא הגעתי לטקסט רץ וכבר מהרגע הראשון ראיתי את המקצועיות, השרות המסור עם הסבלנות כדי ליצור יצירת מופת מושלמת!

בהוצאה השניה של הספר כבר היה ברור למי פונים. גם בשלב ההדפסה הם הגישו לי הצעת מחיר הכי משתלמת, לווי את ההוצאה באופן פיזי בדפוס מה שיצר תוצרת משובחת שנמכרת גם בחו"ל. ממליצה בחום!!!"

מעשה בהלכה - כשרות
מחבר ספר

שגיא לביא

מחבר הספר מעשה בהלכה

"פניתי לשלושה הוצאות לאור, אלו שענו הכי מקצועי היו טקסט רץ.

היחס אישי ומשפחתי, עונים בסבלנות ומקצועיות על כל השאלות, מוכנים לעזור בכל דבר שקשור לפרסום ושיווק הספר ובייחוד בתקופה קשה זו!

פשוט אנשים טובים! מה צריך יותר מזה?…"

שו"ת תפארת יעקב לרבי יעקב מוצפי | טקסט רץ הוצאה לאור
מחבר ספר

הרב מאיר גבאי & הרה"ג רבי יוסף מויאל שליט"א

מחברי שו"ת תפארת יעקב לרבינו יעקב מוצפי זיע"א

"לכל בית ישראל די בכל אתר ואתר
שלומכון יסגא לעד!

בשורות אלו אנסה ככל שיתאפשר לבטאות ולו במקצת את עומק רגשי תודתינו והערכתינו למפעל הקדוש והנפלא הנקרא "טקסט רץ".

אתחיל מהרגע הראשון שבו הרמתי טלפון להתחיל לברר על כל העבודה, וענתה לי המנהלת בעצמה, והייתה לה את כל הסבלנות שבעולם להסביר לי בדיוק עם כל הפרטים הכי קטנים איך מתחילים להוציא ספר ועד לגמר הוצאתו לאור עולם. וזה היה חשוב לי בתור מתחיל בתחום הזה של הוצאת ספר עם כריכה קשה. וקיבלתי מענה על כל השאלות בטלפון אחד!!!

ובאמת מעבר למקצועיות והמצוינות, הכי בולט היה האוזן קשבת לכל פרט ופרט בכל מהלך ההוצאה, וכן העצות הנפלאות איך לגרום לספר להיות טוב יותר, והאמינות שם נפלאה עד מאוד, מההתחלה אמרו לי בדיוק את האחוזים של הלוח זמנים כדי שלא יהיו ציפיות שוא, ואעפי"כ לא חסכו כל מאמץ לזרז ככל שניתן, וב"ה יצא הספר לאור עולם מוגמר ברמה גבוהה עד מאוד, וכל הרואה אמר ברקאי, ואיני יכול להעלות כאן על הכתב את כל התגובות הנלהבות של כל מי שראה את הספר והתפעל ממנו.

כל אלו הרגשים אמתיים שנמצאים לי על הלב, והרגשתי חובה להעלותם על גבי הכתב בכדי לפרסם את המפעל הקדוש הזה "טקסט רץ", למען ידעו כולם את פעולם הטוב, ומסירותם לכל לקוח באשר הוא, ובזכות זה הם זוכים באמת לסייעתא דשמיא גדולה בכל עבודתם.

ובסמוך לחתימה הריני לברכם בברכת הדיוט, יהי רצון שתמיד תשרה השכינה בכל מעשה ידיהם של כל הצוות הנפלא הנמצא במפעל זה, ושיזכו תמיד להוציא מתחת ידם דבר נאה ומתוקן ללא שום תקלה ומכשול, והקב"ה יתן להם פרנסה בשפע גדול מן השמים, ויזכו לראות נחת דקדושה מכל יוצאי חלציהם, ברבות הטובה גם עד זקנה ושיבה, בבריאות איתנה ונהורא מעליא, לאורך ימים ושנות חיים אמן ואמן.

כה דברי הכותב בהערכה רבה – מאיר גבאי
וכל הדברים האלו הם גם בשמו של מי שמינה אותי להיות הממונה על כל עניני הספר, ה"ה

הרה"ג והצדיק רבי יוסף מויאל שליט"א

0
  0
  עגלת הקניות שלך
  עגלת הקניות שלך ריקהחזרה לחנות המוצרים

  !

  7 טעויות נפוצות
  בהוצאה לאור של ספר

  קבלו מדריך שיחסוך לכם הרבה כסף ועגמת-נפש!

  תודה!

  אנו נשלח למייל שלך את המדריך בהקדם.
  המשך גלישה מהנה :) 

  דילוג לתוכן