- ככה מריצים היום טקסט -

תרגום ספר

פעמים רבות כחלק משירותי הוצאה לאור של ספר, יש צורך בתרגום הספר לשפה אחרת, תרגום חלקים מהמקורות ועוד. 

אנו בטקסט רץ מעניקים שירותי תרגום ספרים מקצועיים על ידי אנשי צוות שעוסקים בכך. רוצים הצעת מחיר לתרגום הספר שלכם? פנו אלינו!

מתי מתרגמים?

ספר שהצליח בשפה אחת – ייתכן מאוד שיצליח גם בשפה אחרת. ספרים שהצליחו בקנה מידה של רב-מכר, ודאי שכדאי לשקול תרגום לשפות נוספות.

במאמר הלהיב "שיאי גינס בספרים" תוכלו לקרוא על הספר ששבר שיא גינס, כשתורגם (ככל הידוע) ל-2,123 שפות… (טוב, הוא גם הודפס בכחמש מיליארד עותקים, אז זו לא חכמה…)

במהלך התרגום יש לשלב גם עריכה לשונית וייעוץ תוכן על ידי עורך תוכן מקצועי בשפת היעד, כדי שיראה האם התוכן יתאים בצורתו לאופי השפה.

בדיחה שתצחיק עד דמעות את הבריטי המצוי, עלולה להגביה אל-על את גבותיו של הצבר השורשי…

תרגומים אוטומטיים

נכון לשעת כתיבת השורות, תכנת התרגום הממוחשבת הטובה ביותר היא כמובן – גוגל טרנסלייט (תרגום). וכל אחד יכול לראות שהתוצאה היא חלקית למדי…

"אתם לרצות ספר שלך מתורגם אצל גוגל, או מובן של כל הקוראים אותו כיף לקרוא?…"

נכון לשנתינו הנוכחית – אין תחליף לאנושיות… 🙂

כמה עולה תרגום ספר?

תרגום ספר מ/לשפה עברית-אנגלית עולה בארץ זול משמעותית משאר השפות, עקב ההיצע הרב. תרגומים לשפות אחרות יקרים יותר מטבע הדברים.

המחירים משתנים מאוד ואי אפשר לתת מחירון כללי.

תרגום מסמך עולה כ-150 ₪, אך ודאי שהעלות לטקסטים גדולים – זולה הרבה יותר. אנו ב'טקסט רץ' מעסיקים מתרגמת מעולה של אגגלית-עברית/עברית-אנגלית, ובמקביל עובדים בשיתוף פעולה עם משרד תרגום ענק ומנוסה מאוד, המעניק שירותי תרגום ליותר מחמישים שפות (ולקוחותינו זוכים למחירים אטרקטיביים יותר).

בכדי להגיע להחלטה ביחס לכל האמור לעיל, כדאי עד מאוד להתייעץ עם מומחים שיסייעו לכם להגיע לתוצאה נכונה ומיטבית עבורכם, במסגרת התקציב שלכם ובהתאם למטרת הוצאת הספר.

חדש! צרפו ושלחו את הקובץ שלכם ישירות מהאתר!

רוצים מחיר מדויק בשבילכם לתרגום? שלחו לנו כעת באמצעות הטופס הבא צילום של עמוד או שניים, כתבו מה הכמות שאתם רוצים לתרגם, וקבלו הצעת מחיר למייל!

כל שירותי ההוצאה לאור:

הקלדה

הקלדה

עריכה

עריכה

הגהה

הגהה

עימוד

עימוד

עיצוב

עיצוב

הדפסה

הדפסה

פרסום

פרסום

הפצה

הפצה

שירותים נוספים:

תמלול

תמלול

OCR

OCR

תרגום

תרגום

ניקוד

ניקוד

מיתוג

מיתוג

אהבתם? תנו לייק!

שיתוף ב facebook
שיתוף ב pinterest
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב print

רוצים לברר על תרגום ספר? דברו איתנו!

רוצים לקרוא על הוצאה לאור?

מאמר דעה טור דעה הוצאה לאור טקסט רץ הוצאת ספרים

מאמר דעה: הדרך לשכנע באמת…

הרבה אנשים יודעים לכתוב, אך רק מעטים כותבים ברמה גבוהה באמת. לא קל לכתוב מאמר דעה, אך זוהי הצורה החזקה והאפקטיבית ביותר להציג טיעון ולשכנע | טור לאינטליגנטים שבינינו…

קרא עוד »
איך כותבים ספר?

איך כותבים ספר?

איך כותבים ספר? זה דומה להלחנת שירים? לציור אינטואיטיבי או לבנייה לפי תכנית אדריכלית? האם יש דרך מקצועית ונכונה יותר לחקוק מידע עלי ספר? מאמר שישנה את הספר שלכם…​

קרא עוד »
איך בוחרים שם לספר - טקסט רץ הוצאה לאור

איך בוחרים שם לספר?

איך בוחרים שם לספר? שם ארוך או קצר? שם מאפיין או מסקרן? איך אפשר להעיף מכירות רק בגלל שם לספר? סדרת טיפים קצרים שתסייע לכם לבחור שם בקלות!

קרא עוד »